Hizmetlerimiz

E-Ticaret'ten dijital reklamcılığa ve otomasyon sistemlerine dek geniş ölçekli ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

01

Otomasyon Çözümleri

Otomasyon sistemleri mağazanızı herzaman kontrol altına tutmak için var, stok - depo yönetiminden ofis uygulamasına, ERP üretiminden tedarik zincirine ve muhasebenize dek herşey parmaklarınızın ucunda. Otomasyonla birlikte internetten işleminizi her zaman kontrol edebilirsiniz. Çözüm ortağı olduğumuz ve 1998′den günümüze gıda sektöründe çözümler üreten Vega Yazılım, bu konuda Türkiye’de ve çevre ülkelerde kendisine önemli bir yer edinmiştir. Türkiye’de giyim sektöründe iş yapan binlerce firmada kullanılan işletme programlarımızın müşterilerimize getirmiş oldukları kolaylıklara bir göz atın.

02

E-Ticaret Sistemleri

Bilindiği üzere E-ticaret Türkiye'de de hızla yaygınlaşmaya başlayan bir sektör. Ve bir ticari fırsat alanı. Hal böyle olunca fırsatı değerlendirmek adına pek çok farklı türde girişimlere şahit oluyoruz. Henüz yurtdışındaki standartları yakalayabilmiş değiliz. Ancak dünyadan çok geride de değiliz. Pek çok başarılı girişim sonucu yalnızca bir kaç portalın elinde bulunduğu e-ticaret sektörü, ülkenin tüm noktalarına dağılmış durumda.

03

Mobil Uygulamalar

Web sayfaları dışında mobil cihaz ortamında yapılan uygulamalar da günümüz gereksinimlerine dahildir. Bu alanda en önemli gereksinim ise ofis, mağaza ortamında kullandığınız sektörel yazılımın mobil ortamlara uyarlanmasıdır. İşyerinize, mağazanıza ait cari hesap, sıcak satış ve diğer yönetim unsurlarına dünyanın neresinde olursanız olun, cebinizden ya da tablet bilgisayarlarınızdan ulaşabilirsiniz. Bu uygulamar size başlıca ağaıdaki alanlarda kullanım ve denetim kolaylığı sağlar.

04

Dijital Reklamcılık

Google servisleri başta olmak üzere, portalınızı arama motorlarına uygun hale getiriyoruz. SEO optimizasyonlarının yanı sıra portalınız üzerinde tam ve doğru hakimiyet kurabileceğiniz hedef istatistikler raporluyoruz. Portalınızın ihtiyacı olan tasarım ve reklam görselleriniz için destek veriyoruz.