Kurumsal Bilgiler

Sizin için düşünen, sizin için üreten ve her daim destek olan bir çözüm ortağınız var

Smart Bilişim Hakkında

Smart Bilişim; e-ticaret, sunucu - hosting, otomasyon, 3D Modelleme, dijital reklamcılık alanlarında hizmet vermektedir. 2012 yılında kurulan Smart Bilişim 1500'e yakın müşteriye hizmet veriyor. Vega Yazılım Çözüm Ortağı olan firmamız, sektörel yazılım, mağaza otomasyonları, güvenlik ve ağ sistemleri konusunda uzmanlaşarak geniş müşteri kitlesine tam teşekküllü hizmet vermektedir.

Çalışmaları dahilinde Promist, A-Smart, An Software, Vega Yazılım, Uyumsoft ile çözüm ortaklığı yürütmektedir. Bilişim sektörü gereğince bölgesel değil, ulusal alanda hizmet vermekte, bu doğrultuda Türkiye'nin farklı illerinde çözüm ortağı olan onlarca bilişim firması - ajans ile çalışmaktadır.

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) yükümlülükleri dahilinde onaylı yer sağlayıcı olarak barındırma hizmeti vermekte, veri merkezi (data center) olarak İzmir lokasyonlu Inetmar firmasıyla çalışmaktadır.

  • Vizyonumuz

    Bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerimizde her daim yenilikçi ve öncü olmak. Hayal gücü, sektörel tecrübe ve deneyimleri artırmak.

  • Misyonumuz

    Bilişim sektöründe faaliyetini yürüttüğümüz her alanda en güvenilir tercih olmak. Bu doğrultuda güncelliğini koruyarak en iyi bilişim firmaları arasında bulunmak.

  • Çözüm Ortaklığı

    Çözüm ortaklığı alanında yaptığımız iş birlikleri sayesinde daha fazla kitleye, daha nitelikli erişim sağlama imkanı bulduk. Farklı sektör ve projelerde yeni iş birlikleri amaçlamaktayız.