Powered by:Proticaret
Mobil Uygulamalar : Smart Bilişim

Mobil Uygulamalar

Akıllı telefon ve Tablet Uygulaması

MOBİL UYGULAMALAR

Akıllı telefon ve tablet uygulamaları

Desteğini verdiğim yazılımlar için özel mobil uygulama çalışmaları da yapmaktayız. E-ticaret alanında responsive tasarım, masaüstü yazılım konusunda IOS ve Android tabanlı uygulamalar yapıyoruz. 

Sektörel yazılımınızın iş ortamında dinamik çalışması adına mobil cihazlar büyük önem arz ediyor. Mobil cihazlarla işletmenizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Anlık, günlük, haftalık satış raporları, stok durumunuz, üretim ortamı raporları, uzak bağlantı güvenlik kamerası kontrorolü, sahada sıcak satış gibi gereksinimlerinizi işletmeniz dışında da kontrol edebileceksiniz.

Responsive Tasarım

Farklı platformlarda esnek uygulamalar

Responsive tasarımlar Android ve IOS ortamlarından bağımsız olarak bir web sayfasının stil şablonu ve içerik yönetimi aracılığıyla farklı ortamlarda özel tasarımlarla görüntülenmesini sağlar. Daha açık bir ifadeyle farklı ortamların ekran çözünürlüklerine uyum sağlama sürecidir. 

Web sayfanız veya e-ticaret platformunuz için büyük öneme sahip olan bu özellik, sitenize olan erişilebilirliği güçlendirecektir. Akıllı telefon gibi mobil cihazların yaygın kullanıldığı günümüzde "satıl alma" eğilimleri masaüstü PC'ler kadar bu alanda da yoğunluk göstermeye başladı. Gözardı edilemeyecek sayıda insan, alışverişlerini mobil cihazlar üzerinden yapabiliyor.

Mobil cihazlar tarafından görüntülenen normal web sayfanız bu noktada kullanıcılara erişim sıkıntısı oluşturacaktır. Bu doğrultuda Mobil cihazların ekran çözünülüğüne sığmayan, tipografik açıdan kullanımı güçleştiren web sayfası yerine özel dizayn edilmiş bir uygulama gereksinimi doğmaktadır.

Android ve IOS Uygulamaları

Mobil cihazlara özel yazılımlar

Web sayfaları dışında mobil cihaz ortamında yapılan uygulamalar da günümüz gereksinimlerine dahildir. Bu alanda en önemli gereksinim ise ofis, mağaza ortamında kullandığınız sektörel yazılımın mobil ortamlara uyarlanmasıdır. İşyerinize, mağazanıza ait cari hesap, sıcak satış ve diğer yönetim unsurlarına dünyanın neresinde olursanız olun, cebinizden ya da tablet bilgisayarlarınızdan ulaşabilirsiniz. Bu uygulamar size başlıca ağaıdaki alanlarda kullanım ve denetim kolaylığı sağlar.

  • İşletmenizdeki güvenlik kameralarına bağlanarak kontrol yapabilirsiniz.
  • Mağazanız için ürün alımlarınızda anlık stok bilgisine hızlıca ulaşabilirsiniz.
  • Anlık, günlük, haftalık satış raporlarınızı tatilde bile hızlıca denetleyebilirsiniz. 
  • Cari hesaplarınızı yönetebilir, alacak ve borç takibi yapabilirsiniz.
Başkaca gereksinimleriniz ve teklif alma için iletişim bölümündeki formu doldurabilirsiniz. Kullandığınız sistem ve ihtiyaçlarınızı belirtebilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yaparak projeniz hakkında ayrıntılı bilgileri size ulaştırabiliriz.