Powered by:Proticaret
Kurumsal : Smart Bilişim

Otomasyon Sistemleri

Sektörel Yazılımlar

Vizyonumuz

Bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerimizde her daim yenilikçi ve öncü olmak. Hayal gücü, sektörel tecrübe ve deneyimleri artırmak.

Misyonumuz

Bilişim sektöründe faaliyetini yürüttüğümüz her alanda en güvenilir tercih olmak. Bu doğrultuda en iyi bilişim firmaları arasında bulunmak.

Stratejimiz

Çok yönlü ve farklı dalları bulunan bilişim sektöründe çözüm ortaklıkları ile farklı sektörlerde tecrübe edinerek bu doğrultuda yine çok yönlü ve kaliteli faaliyet göstermek.

Çözüm Ortaklığı

Çözüm ortaklığı alanda yaptığımız iş birlikleri sayesinde daha fazla kitleye, daha nitelikli erişim sağlama imkanı bulduk. Farklı sektör ve projelerde yeni iş birlikleri amaçlamaktayız.

Bir problemi çözmeye ilk başladığınızda, ilk bulduğunuz çözümler çok karmaşık görünür. Birçok insan bu noktada durur. Ancak devam ederseniz, sorunla yüzleşir ve soğanın daha fazla katmanını soyarsanız, çoğunlukla çok şık ve kolay çözümlere ulaşırsınız.
Steve Jobs
Apple CEO

Kurumsal & Faaliyet Bilgileri

Smart Bilişim; 6 yıl önce sektörde yerini alan Vega Dos ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin ticari çözümlerini sunarak hizmet vermeye başladı. 2000'li yılların başlangıcıyla ivme kazanan bilişim alanı hızla iş hayatına girererek yalnızca seçkin bir tercih olmaktan çıktı ve işletmelerin muhakkak gerçekleştirmesi gereken bir sorumluluğu haline geldi.

2005 - 2010 yılları arasında yazılım dünyasının devrim niteliğinde olan gelişimi tüm sektörleri etkisi altına alarak hayatımızın parçası haline getirdi. Bu aşamada firma olarak 500'e yakın müşterimize otomasyon sistemi oluşturduk.

Kalite, dürüstlük ve güvenden hiç bir zaman ödün vermemek adına yapılan çalışmalarla bugün 900'ü aşkın noktada müşteriye otomasyon hizmeti sağlıyoruz. Bölgemizde yazılım ve otomasyon sistemleri adına öncü bir firma olmayı başardık.  

Vega Yazılım Çözüm Ortağı olan firmamız, sektörel yazılım, mağaza otomasyonları, güvenlik ve ağ sistemleri konusunda uzmanlaşarak geniş müşteri kitlesine tam teşekküllü hizmet vermektedir.

2011 Yılı itibariyle 3D Modelleme, E-Ticaret, Araç takip sistemleri üzerinde daha aktif faaliyet yürüterek bu alanda da kısa zamanda çok sayıda müşteriye nitelikli proje sunarak gerçekleştirdik. İlgili bu aktif sektörler bölgede edindiğimiz tecrübeyi ülke geneline taşıma fırsatı sağladı.

Geçmişe bakarak gurur, geleceğe bakarak güven duyan, sorumluluk bilinciyle hareket eden bir firmayız. Mağaza Otomasyonları: Mağazacılık alanında tüm sektörlere ait yazılım ve donanım çözümlerimizle mağaza otomasyonu alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

 "Gerçek anlamda" müşteri memnuniyeti sağladığımız mağaza sahipleri yıllardır hizmetini verdiğimiz otomasyon çözümleriyle sektörde faaliyet göstermeye devam etmektedir.