Powered by:Proticaret
3D Modelleme : Smart Bilişim

3D Modelleme

İç ve Dış Mekan Modelleme

3D Modelleme & Tasarım

2 Boyutlu düzlemde çizilmiş herhangi bir planın 3 boyutlu objeler kullanılarak dizayn edilmesine 3D Modelleme - 3D Tasarım adı verilmektedir. En bilindik örneği için mimari taslak üzerinde detayları belirtilmiş olan bir yapının görsel olarak birebir aynısı olarak zenginleştirilmesidir. İnşaat, iç mimari, dekorasyon, otomotiv, haritalandırma, turizm gibi sektörlerde öncelikli olarak kullanılmaktadır. 

Alanında uzman ekibimiz ile tüm ölçeklerde 3D Tasarım, görsel zenginleştirme yapmaktayız. Çalışmalarımızdan bazı kesitler bulabileceğiniz aşağıdaki görsellerin tümü inşaat, dekorasyon, iç mimari alanlarında yaptığımız referansları içeriyor. İletişim bölümünden 3D Modelleme & tasarım ile ilgili taleplerinizi teklif alma amacıyla bize ulaştırabilirsiniz.

3D Animasyon & 3D Reklam Filmi

Çizim veya yazılı materyal içeriğine sahip bir projenin 3D modelleme & tasarım işlemleriyle birlikte zaman çizelgesi (timeline) üzerinde çeşitli sahne ve olay örgüleriyle film haline getirilmesidir. 3D animasyonlar başlıca; reklam - tanıtım, sunum, eğitim - öğretim, çizgi dizi, film, haritalandırma alanlarında kullanılmaktadır. Projelerinizin bütünlüğünü yalnızca sözlü tasvir etmekle kalmayıp, tasvir açısından bütünleyici, anlaşılır ve cezbedici hale getirmiş olursunuz.

Her ölçekte projeniz için 3D Animasyon fimleri hazırlayabiliriz. Reklam filmleri, tanıtımlar, turizm materyalleri dışında eğitim alanında da sıkça kullanılan 3D animasyon ile konu anlatımları, eğitim setleri oluşturabiliriz. Örgün eğitim müfredetlarına ait "kazanım" içerikleri hazırlayabilirsiniz.